Uchroń się przed nieprzyjemnymi konsekwencjami kolizji drogowej

Spokojny przebieg dnia nagle zaburza drobna stłuczka z kierowcą, który wykonując niebezpieczny manewr doprowadził do uszkodzenia naszego pojazdu. Wiele osób nie wie jak zachować się w podobnej sytuacji. Postępowanie w podobnych przypadkach wcale nie jest takie proste, w końcu trzeba odholować pojazd do serwisu naprawczego, spisać protokół zdarzenia, porozumieć się z ubezpieczycielem w celu wypłaty satysfakcjonującego odszkodowania oraz zapewnić sobie inny środek transportu. Niemal przy każdym z powyższych punktów, kierowca natrafi na nieprzewidziane konsekwencje. Na szczęście istnieje sposób aby uchronić się przed stresem związanym z tymi wszystkimi, nieprzyjemnymi formalnościami.

Firma Servator.pl zadba, abyśmy otrzymali adekwatne odszkodowanie oraz pojazd zastępczy, tak aby szybko wrócić do codziennych obowiązków. Wszelkie koszty zostaną pokryte z OC sprawcy. Wszystko po to, aby zapewnić poszkodowanym klientom pełny komfort w tej stresującej sytuacji. Firma funkcjonuje w Województwie łódzkim, mazurskim, mazowieckim oraz wielkopolskim.

Firmy ubezpieczeniowe bardzo często zaniżają kwoty odszkodowania, które są niewspółmierne do uszkodzeń jakie odniósł samochód poszkodowanego kierowcy. Dochodzenie swoich praw jest bardzo czasochłonne i nie zawsze kończy się sukcesem. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo na udane negocjacje z ubezpieczycielem, warto skorzystać z usług firmy Servator.pl, która pomoże nam w załatwianiu wszelkich formalności. Co więcej, jeśli zależy nam na szybkim zakończeniu sprawy, możemy sprzedać naszą szkodę firmie. W ten sposób pieniądze uzyskamy od razu i będzie to kwota wyższa od proponowanego przez ubezpieczyciela odszkodowania.

Servator.pl współpracuje z ponad 20 ubezpieczycielami, dzięki czemu za pośrednictwem serwisu możemy wykupić polisę OC, AC oraz NNW. Co zyskujemy wybierając ten sposób? Konsultant, który umówi się z nami na spotkanie, zaoferuje nam najlepszą ofertę w pełni dopasowaną do naszych indywidualnych potrzeb. Otrzymamy również gwarancję najniższej ceny na rynku, a także profity wynikające z posprzedażowej obsługi.

Firma oferuje swoją ofertę również właścicielom serwisów naprawczych. Wiele autoryzowanych zakładów lakierniczo-blacharskich proponuje swoim klientom wynajem auta zastępczego na czas naprawy pojazdu. Niewiele serwisów naprawczych stać na taką usługę. Jednak Servator.pl może zapewnić wszystkim klientom serwisu, którzy byli stroną poszkodowaną w kolizji, auto zastępcze na koszt winowajcy. W ten sposób serwis płaci niewiele, za to powiększa swoją ofertę o bardzo renomowaną możliwość, która z całą pewnością przyciągnie wielu klientów.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.